Kaip sužinoti ar gavau baudą už greitį?

Kaip sužinoti ar gavau baudą už greitį?

2020-08-09

Pasitikrinkite, kokias turite KET baudas už KET pažeidimus

kur pasitikrinti ket baudasVMI (Valstybinė mokesčių inspekcija) nori priminti, kad informaciją apie gautas administracines baudas, pavyzdžiui dėl karantino pažeidimų, už greičio viršijimą, ir kitų gyventojai gali pasitikrinti prisijungę prie Mano VMI. Prisijungus prie sistemos iš karto galima ir sumokėti baudą, o tiems gyventojams, kurie šiuo metu susiduria su finansiniais sunkumais ir to padaryti negali, būtų patartina nedelsti ir kreiptis į Valstybinė mokesčių inspekciją dėl mokėjimo išdėstymo dalimis arba atidėjimo. Nesumokėtoms administracinėms baudoms įskaitant ir baudoms už ket pažeidimus mokestinės pagalbos priemonės nėra taikomos, todėl jų išieškojimas vyksta įprasta tvarka. „Įprastai VMI informuoja gyventojus apie jiems paskirtas baudas bei apie pradelstą sumokėti terminą e. paštu. Jei gyventojas įkelto pranešimo į Mano VMI neperskaito, tuomet jis siunčiamas ir asmens deklaruotos gyvenamosios vietos adresu“, – teigia Irina Gavrilova VMI Nepriemokų administravimo departamento direktorė. Pašnekovė pažymi, kad po pranešimo išsiuntimo gyventojui nesumokėjus administracinės ar ket baudos, jos išieškojimas perduodamas antstoliui, tuo gyventojas patiria papildomų išlaidų, nes privalo sumokėti ir išieškojimo vykdymo išlaidas antstoliui.

Šiuo metu VMI jau yra informavusi 11 tūkst. gyventojų apie paskirtas ir nesumokėtas baudas, tačiau baudų jie iki šiol nėra sumokėję, taip pat nesikreipė ir į mokesčių administratorių dėl baudų mokėjimų atidėjimo ar išdėstymo. Greitu laiku dar 10 tūkst. Lietuvos gyventojų sulauks VMI pranešimų apie nesumokėtas baudas. Bendrai šie 21 tūkst. Gyventojų yra nesumokėję baudų už administracinius nusižengimus yra apie 6,2 mln. eurų.

Dėl turimų sumokėti baudų įskaitant ir ket baudas, gyventojai gali pasitikrinti prisijungę prie Mano VMI (www.vmi.lt/manovmi > Mokesčių mokėtojo kortelė > Administracinės baudos)

Jei norite pasitikrinti ket žinias tai galite padaryti ket bilietai puslapyje.

Visada pasitestuoti nemokamai galite nemokami ket testai puslapyje.

Komentarai