Baudos už ket taisyklių pažeidimus Lietuvoje – per mažos?

Baudos už ket taisyklių pažeidimus Lietuvoje – per mažos?

2020-08-11

baudos-uz-ketVairavimas yra kiekvieno žmogaus galimybė, tačiau Lietuvoje tokia galimybė yra mokama, tad kiekvienas asmuo, kuris laikosi teises, turi įvertinti, ar jos jam tikrai yra reikalingos. Nemokėjimas, nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės, o kiekvienas asmuo turi stengtis būti kuo geresnis kelių eismo dalyvis, kad nekeltų pavojaus ne tik sau, tačiau ir kitiems. Tiesa, kai kurie teigia, kad baudos už KET pažeidimus Lietuvoje yra per mažos ir tik tada, kai jos taps kur kas griežtesnės – žmonės taip pat atsargiau vertins vairavimą ir galbūt prisiims daugiau atsakomybės už save, kaip eismo dalyvį, kelyje.

Ar didėjančio baudos už ket gali pagerinti situacija keliuose?

KET baudos už KET pažeidimus vis labiau auga ir daugelis pastebi, kad tai teigiamai veikia lietuvių vairavimo įpročius. Paprasčiausiai niekas nenori mokėti didelių sumų už pažeidimus, kurių realiai galima išvengti. Žinoma, tai tuo pačiu ugdo ir kuo daugiau atsakingumo ir vėliau galbūt ket baudos apskritai nebebus aktualios, kadangi kiekvienas žmogus supras, kaip svarbu, kad jo vairavimas būtų atsakingas ir tuo pačiu saugus. O kas yra tas saugumas? Tai tikrai ne tik taisyklės, kurių reikia laikytis važinėjant Lietuvos keliuose. Tai taip pat ir tvarkingos transporto priemonės eksploatavimas. Daugeliui atrodo jokio skirtumo, kokia yra mašina, kadangi svarbiausia, kad ji važiuoja. Tačiau būtent toks požiūris gana dažnai lemia įvairias avarijas, kurių metu net žūsta žmonės, tad atsiminkite, kad reikia nuolatos skirti dėmesio savo mašinai, kad tikrai būtumėte saugus kelių eismo dalyvis.

Norint išvengti gauti badą už ket reikia pastoviai pasitikrinti ket bilietai žinias.

Jeigu vairavimo metu Jums atrodo, kad kartais sunkiai sekasi gaudytis kelyje arba tam tikri ženklai Jums yra sunkiai pamirštami – būtinai verta daugiau pasiskaityti ir tuo pačiu pasianalizuoti kelių eismo taisyklių knygytę bei paspręsti ket bilietai testus internete. Šiais laikais internete galima greitai ir paprastai pasitikrinti savo ket žinias pasinaudojus nemokami ket testai paslaugomis. Taip pat visada reikalingas ir naujų reglamentų išleidimas, kuris dalinai koreguoja vairuotojų elgesį kelyje. Kiekvienas vairuotojas turi sekti nurodymus ir tuo pačiu jais vadovautis, kadangi tik tokiu atveju būsime atsakingi ir, žinoma, baudos nebebus tik tai, kas motyvuoja mus vairuoti saugiai. Skirkite daugiau dėmesio kelyje ne tik sau, tačiau taip pat ir kitiems. Tokiu atveju avarijų keliuose bus kur kas mažiau.

Pasitikrinkite savo KET žinias čia ket testai puslapyje.

Visada naujausias keliu eismo taisykles galite surasti mūsų čia.

Komentarai