Vairavimo ypatumai Lietuvoje: kokie ket ženklai sunkiausiai įsimenami?

Vairavimo ypatumai Lietuvoje: kokie ket ženklai sunkiausiai įsimenami?

2020-09-05

ket zenklaiDaugelis žmonių, kurie yra išnaršę pasaulį, tikina, kad Lietuvoje vairavimo etika yra labai gera. Tiksliau, kad lietuviai vairuotojai tikrai labai gražiai, dažniausiai džiugina etiketu ir tuo pačiu nerašytomis taisyklėmis, kurios leidžia būti saugesniems ir kitiems kelių eismo dalyviams, ne tik sau patiems.

Mokymosi metu – daugiau dėmesio kelio ženklams

Tiesa, KET ženklai, kad ir kokie jie akivaizdūs, kai kuriems lietuviams vis dar kelia daug klausimų. Nors dažniausiai jie turi būti gerai išmokstami dar mokymosi vairuoti metu, tačiau jie kinta, galiausiai, kinta ir paties vairuotojo požiūris – kas yra svarbu ir kaip reikia elgtis kelyje.

Trikampiai prieš pagrindinį kelią

Kaune pradėti naudoti trikampiai prieš pagrindinį kelią vis dar vertinami labai skirtingai. Kol patys kauniečiai džiaugiasi, kad šios ženklas tikrai padeda kur kas geriau matyti tai, kas vyksta aplinkui, tuo tarpu Regitra teigia, kad negalima susigalvoti savo kelio ženklų ir jais puošti gatvių. Štai todėl šis ženklas gali kelti daug klausimų tiems asmenims, kurie negyvena Kaune ir jie paprasčiausiai nežino apie tam tikrus žymėjimus, kurie, atrodo, naudojami tik Kaune.

Tam tikri kelio ženklai sutinkami labai retai

Taip pat daugelis žmonių pastebi, kad dažniausiai matomi KET ženklai tikrai visiems puikiai žinomi ir visi jų sėkmingai laikosi. Tačiau daugiausia keblumų kyla tada, kai reikalingas tam tikrų, rečiau naudojamų ženklų įvertinimui. Žinoma, teorijos mokymosi metu daugelis išmoksta ir tuos ženklus, kurie galbūt vizualiai keliuose nebuvo matomi. Paprasčiausiai to reikalauja mokymosi procesas. Tačiau metų eigoje tokie ženklai gali būti pamirštami, kadangi nėra naudojami – tuomet atrodo ir nereikalingi. Tai, žinoma, blogai, tačiau jokios kitos išeities nėra. Kol nebus daugiau situacijų, kur bus reikalingas konkretus ženklas – tol jis dažniausiai ir bus pamirštas.

Ket bilietai teorijos mokymasis – svarbus procesas

Galiausiai, geras vairuotojas yra tas, kuris uoliai ruošėsi ne tik vairavimo egzaminui, kuris daugeliui žmonių atrodo baisiausias, tačiau taip pat ir ket bilietai teorijos testui, kadangi be jos vairavimas tikrai nebus saugus. Štai todėl mokymosi metu vertinkite tai ne tik kaip laikina etapą, kuris padeda gauti norimą dokumentą, tačiau kaip galimybę kuo daugiau sužinoti. Juk tai galėsite pritaikyti kelyje.

Šiame puslapyje surasite naujausias kelių eismo taisykles

Šiame puslapyje galite išbandyti nemokamus ket bilietai testus

Komentarai